Valea Lupului, Mega Image, 2 camere, etajul 1, mobilat

Iași, Valea Lupului

99.000€

1.707€/mp

99.000€

1.707€/mp

Valea Lupului, Mega Image, 2 camere, etajul 1, mobilat

Iași, Valea Lupului

99.000€

Anunt postat de Fix Imobiliare
( agentie imobiliara )

Descriere

Popas Păcurari, Valea Lupului, apartament 2 camere decomandat, 58mp, etajul 1, bloc construcție 2024.
Apartamentul dispune de:
- încălzire în pardoseală
- centrală termică
- tamplarie PVC cu geam termopan
- gresie și faianță de calitate
Locul de parcare este inclus.
Apartamentul se vinde mobilat și utilat complet.
Actele sunt pregătite pentru vânzare.

Nu rata această ocazie! Apelează 0743 339 977 și programează vizionarea!

Specificatii

Numar camere

2

Zona

Valea Lupului

Suprafata

58 mp

Anul constructiei

dupa 2000

Compartimentare

decomandat

Data actualizarii

14.05.26

Etaj

1/1

Cod anunt

IM4309

Distribuie anuntul:

Te-ar putea interesa:

UN NOU PROIECT REZIDENTIAL AP 1 CAMERA

Apartament
de vanzare

41 mp

1 camera

69.000€

Nicolina, bulevard, apartament 1 camera, bloc nou

Apartament
de vanzare

46 mp

1 camera

88.900€

Galata, apartamente noi, in complex rezidential, preturi promotionale

Apartament
de vanzare

41 mp

1 camera

69.700€