Casa de vanzare, Podul de Fier-Moara de Vant.

Iași, Moara de Vânt

210.000€

1.545€/mp

210.000€

1.545€/mp

Casa de vanzare, Podul de Fier-Moara de Vant.

Iași, Moara de Vânt

210.000€

Anunt postat de Hestia Imobiliare
( agentie imobiliara )

Descriere

Casa situata in zona Podul de Fier-Moara de Vant, locatie cautata si apreciata, acces imediat spre zona centrala, patru camere, bucatarie, camara, baie, doua holuri (87mp utili) si mansarda neamenajata in suprafata de 49mp, dar prin amenajare se poate obtine un spatiu locativ placut. Casa este racordata la toate utilitatile, centrala termica, detine garaj intabulat, beci depozitare alimente cu acces interior, necesita reamenajare/renovare. Suprafata totala de teren este de 264mp. Pret 210000 euro. Hestia Imobiliare,,Partenerul tau de incredere"

Specificatii

Numar camere

4

Zona

Moara de Vânt

Suprafata casei

136 mp

Suprafata terenului

264 mp

Tipul casei

p+m

Anul constructiei

1977 - 2000

Data actualizarii

18.05.26

Cod anunt

IM4417

Distribuie anuntul:

Te-ar putea interesa:

Casă nouă Valea Adâncă

Casa
de vanzare

Casă nouă Valea Adâncă

 Iași, Valea Adâncă

108 mp

Casa

210.000€

Vila individuala, eleganta, P+M, Bucium-Lidl(spate).

Casa
de vanzare

135 mp

Vila

235.000€

Vila individuala cu 1000mp teren, Bucium-Iasi.

Casa
de vanzare

230 mp

Vila

355.000€